ШоуБиз

Крис излезе и кажа: Ким, време е е да се повлечеме од јавноста и да направиме неколку деца!

Кошаркарот Крис Хемфри повеќе не може да го поднесе мешањето на медиумите и папараците во неговиот и животот на неговата сопруга Ким Кардашијан. Тој сериозно размислува да се повлечат од окото на јавноста.

Поточно, 26-годишниот НБА играч и предложил на Ким да се повлечат од медиумите и да започнат да работат на создавање семејство.

–        Можеби е најдобро да се преселиме во Минесота. Можеме да живееме во мојата мала куќа на езеро и да направиме неколку деца, – се изјаснил Крис.

На неговата идеја, Ким одговорила дека и таа сака што поскоро да стане мајка и дека не може да дочека да има деца.

 

Напиши коментар