ШоуБиз

Кристијано и Ирина се најубавиот пар на светот!

Супер моделот Ирина Шајк е неколку години во врска со најплатениот фудбалер на светот Кристијано Роналдо. Тој е најуспешен во својот свет, а таа пак е една од најплатените во светот на модата. Очигледно дека најдоброто оди со најдоброто.

Според магазинот Мари Клер, овој пар е најубавиот пар на светот. Конечно да се смени долгогодишниот победник, Анџелина Џоли и Бред Пит. Тие со години наназад беа прогласувани за најубав пар на светот.

Напиши коментар