man fashion

Машки часовници кои се IN оваа есен 2011

Часовникот е еден од аксесоарите кои се задолжителни за секој маж оваа есен. Изборот е голем. Во зависност од вашиот стил може да одберете спортски или елегантен часовник.

Модните дизајнери советуваат вашиот аутфит да биде комплетен, и со таа цел убавиот изглед да го завршите со убав часовник. Ова се најновите модели на часовници за оваа сезона:

Напиши коментар