Категорија

man fashion

Категорија

Истите припадници на земните знаци добро функционираат во љубовта, а најлоши се огнените. Врските со воден знак можат да функционираатт, но со многу трпеливост и прилагодување. Овен – Овен Веќе на првиот состанок на Овен, ќе се почувствува голема хемија. Но, таа голема страст брзо ќе ги „удри по глава“.…

Откако минатата година Џенифер Лопез и Шакира ја воодушевија публиката со својот настап на полувремето во Супербоул, оваа недела…