← НАЗАД НА БОЗА
Направете ја пластичната канта во совршено место за складирање!

Направете ја пластичната канта во совршено место за складирање!

Нема да ви се верува во што може да се претвори пластичната канта од боја. Сигурно нема да ви текне да искористите неколку парчиња дрво и да напраите...

man fashion | Нема коментари

Направете лесна корпа

Ова е едноставен и брз начин како да направите корпа која ќе ви се најде за складирање секакви работи во домот. Потребен ви е поцврст материјал, конец,...

man fashion | Нема коментари

Bela Noiva со кокелција невестински фустани за 2014

Bela Noiva со кокелција невестински фустани за 2014

Неможе да и замерите на девојка ако сака да изгледа како самовила или принцеа на нејзината свадбена прослава. Салонот за невестински фустани Бела...

man fashion | Нема коментари

Секојдневни и ултра брзи фризури!

Секојдневни и ултра брзи фризури!

Немате идеи како да изгледате подобро. Еве нешто што ние ќе ви предложиме, а за тоа ви треба многу кратко време. Во ова видео убаво се објаснети неколку...

man fashion | Нема коментари

3 Casual Chic Outfits

...

man fashion | Нема коментари

Скопска мода и модни икони!

Скопска мода и модни икони!

Тоа што се практикува во модните светски метрополи, некои модни икони сакаат да ни го доловат и во Скопје. Така младиот и надежен каратист Никола...

man fashion | Нема коментари

Излезе трејлерот за најдобрите „The Expendables 3“

Излезе трејлерот за најдобрите „The Expendables 3“

Филмот во кој се појавуваат сите култни акциони глумци е нешто што е задолжително и мора да се гледа! Зад улогата режисер стои Патрик Хјуз, по приказна...

man fashion | Нема коментари

Кожени јакни за „мачо“ стил

Кожени јакни за „мачо“ стил

 Сега е вистинскиот момент да изберете една ваква кожена јакна за првите потопли денови. Изборот треба да се раководи најпрво од вашиот личен стил,...

man fashion | Нема коментари

Качкетите се ин и оваа пролет

Качкетите се ин и оваа пролет

Стлизираните качкети се во тренд веќе неколку сезони. Но, и оваа сезона добро се држат на врвот. Познатите светски ѕвезди, како што е еден од нив и Бред...

man fashion | Нема коментари

VAN CLEEF&ARPELS – Полноќен планетариум

VAN CLEEF&ARPELS – Полноќен планетариум

Инспирацијата ја добиваат од природата, модата и визијата, брендот Van Cleef & Arpels секогаш не изненадува со фантастични ремек дела во делот за накит и...

man fashion | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk