← НАЗАД НА БОЗА

Модерни елеци за оваа зима

Модерни елеци за оваа зима
1405 Читања

Можеби веќе забележавте дека елеците се посебно модерни и „фенси“. Можете да ги забележите во секој излог во продавниците за облека, на модните писти и на некоја славна вип ѕвезда. Елеците се погодни за сите модни стилови, па може да се носат во секоја прилика, со нив секогаш ќе имате ИН изглед.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk