ШоуБиз

Немирни фустанчиња! Откриваат тоа што треба да биде покриено:)

Многу често ѕвездите обрнуваат внимание на модерниот изглед, но ја забораваат и практичноста. Многу често се одлучуваат за фустанчиња кои не се премногу практични. Наместо да покриваат, тие откриваат и им отвараат работа на фоторепортерите. Погледнете кој се имаше мака со фустанчето:)

Џенет Џексон
Џенифер Лопез
Кетрин Хејгл
Лејди Гага
Линдзи Лохан

Напиши коментар