ШоуБиз

Од секс бомба до развиен мајмун:)

Погледнете што се случува кога една манекенка ќе стане билдерка и кога наместо заносни облини ќе си набие мускули.

Некогашната манекенка, а денес бодибилдерка Џоди Марш потполно си го унаказала своето секси тело. За британскиот „Sun“ позирала гола, а истото тоа за прв пат го направила пред десет години. Тогаш изгледала прекрасно, но денес фотографиите се сосема поинакви. Марш е горда на своето тело, а неодамна на Твитер објавила фотографии од неодамнешното снимање за списанието „Zoo“.

Од неодамна е во врска со пет години помладиот тренер, па нејзината самодоверба е уште поголема. Освен мускули, нејзиното тело го красат и силикони. Иако и понатаму се чувствува секси и посакувано, проценете вие дали мускулите ја унаказале, или пак, ја направиле поженствена, како што таа самата смета.

Погледнете ги нејзините фотографии меѓу кои има залутала и една малку постара.

Напиши коментар