ШоуБиз

Орландо Блум ја соголува Миранда Кер!

Овој брачен пар снимил серија провокативни фотографии за кампањата на еден познат моден бренд.

Американската модна куќа „Rag & Bone“ ги ангажирала Миранда Кер и Орландо Блум да направат неколку фотографии за новата колекција на брендот. Миранда Кер требало заедно со својот сопруг да направи „приватни“ фотографии без помош на шминкер, фризер, стилист и професионален фотограф.

Позади фотоапаратот се нашол Орладно Блум, кој ја сликал својата сопруга во една хотелска соба и тоа топлес, потоа ја сликал во гаќички, на плажа, на кревет, во трева…

Како завршила оваа необична фотосесија, сигурно претпоставувате и нормало, погодувате.

Еве ја и целата фотогалерија:

Напиши коментар