← НАЗАД НА БОЗА

Остров од кој ви застанува здивот – Song Sea

Остров од кој ви застанува здивот – Song Sea
1436 Читања

Оваа егзотичната убавина, преставува хит место за одмор за оние кои бараат луксуз, авантура, изолација, ексклузивност, тишина и мир во еден пакет. Станува збор за Камбоџа, поточно за приватниот остров од кој застанува здивот Song Sea во Тајландскиот залив во Тихиот Океан.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk