ШоуБиз

Ова е еден од најпосакуваните задници:)

Кога ќе го видите нејзиниот задник, веднаш ви станува јасно зошто е толку посакувана. Ако помисливте на Џенифер Лопез, грешите. Да, сите знаеме дека задникот на Џеј Ло и е совршен, но овој ѝ е конкуренција. Вистина е дека се здебели некое килце, но сепак, пробајте да ѝ најдете маана.  Можеби некој би рекол дека газот ѝ е преголем, но секако тој некој не е од машки род.

Сопственичка на овој задник е Ким Кардашијан. Бидејќи се здебели во последно време, таа почна да посетува теретана. Иако често може да ја видиме во гламурозни и елегантни изданија, овој пат Ким се појави во спортско издание. Во хеланки и тренерка се упати кон вежбалната, а хеланките дополнително ѝ го истакнаа задникот.

Еве видете и сами, но не подзинувајте!

Напиши коментар