ШоуБиз

По една секс бомба секој месец

Списанието „Sports Illustrated“ направи календар за 2012 година за кој позираат еден „ангел“, вереницата на Кристијано Роналдо и сопругата на еден тенисер.

Престижното списание успеало да ги наговори овие три убавици за да застанат на неговиот календар:  Ирина Шајк, „ангелот“ на „Викторијас Сикрет„ – Кејт Аптон и Бруклин Декер, која му е сопруга на Енди Родик.

Овие три секс-бомби позираат за три месеци, а на останатите страни од календарот ќе можат да се видат и Криси Тејген, Алиса Милер, Синтија Дикер, Џули Хендерсон, Анев, Ести Гинзбург, Џеневив Мортон, Џесика Гомез, Хилари Рода и Џесика Вајт.

Календарот не може да се најде на интернет.

Напиши коментар