ШоуБиз

Поинаква и заводлива Кејт Винслет!

Оскаровката Кејт Винслет сними заводлив, женствен едиторијал пред објективот на реномираниот моден фотограф Том Мунро. Во вакво издание не сме ја виделе дури од времето на филмот „Титаник“ за кој сними една жешка сцена каде води љубов со Лео. Едиторијалот е за познатиот магазин „Bazaar“, а сликите на Кејт ќе може да се видат во ноемврискиот број.

За време на снимањето Кејт едноставно заблескала, па слободно погледнете како изгледа финалниот резултат со мала помош на Фотошоп.

 

Напиши коментар