ШоуБиз

Познатите пред и по диетата

Апстиненција е другото име на холивудските ѕвезди. Секој вишок грам им се забележува, особено ако премногу често се појавуваат во јавност. Што е најлошо, на познатите дебелината не им се простува.

Погледнете некои од најпознатите ѕвезди пред и по строгиот режим на исхрана. Сигурно не мислите дека од секогаш биле витки и секси. Проценете дали трудот им се исплатил.

Џесика Симпсон

Лили Ален

Кели Озборн

Клои Кардашијан која е секогаш под притисок да биде секси како својата сестра Ким.

Џенифер Анистон.

Мораше да ослабе, инаку како ќе му се допаднеше на Бред Пит?

Рене Зелвегер

Таа е најпрочуениот трансформатор кога е во прашање телесната тежина. За потребите на една улога се поправи 11 килограми, кои потоа за брзо време ги симна.

Џенифер Хадсон сега има прекрасен глас и витко тело.

Напиши коментар