Мода

Prada I Ray – Ban колекции на очила за есен – зима 2011 – 2012

До сега ви ги претставуваме најмодерните парчиња облека за оваа есен и претстојната зима. Овој пат ќе ви ги покажеме очилата за сонце кои се наменети токму за оваа сезона. Освен очилата за сонце, ќе ја имате можноста да ги видите и ултра модерните очила за вид.

Модните брендови Prada и Ray – Ban  ги понудија фантастичните колекции кои ќе го освежат вашиот изглед.

 

Напиши коментар