ШоуБиз

Ријана опустоши еден секси шоп

Пејачката Ријана опустошила еднен секси шоп каде потрошила повеќе од илјада евра за помалку од пет минути.

Разузданата Ријана влегла во една продавница за секси помагала и потрошила околу илјада евра, со што покажа дека има огромен сексуален апетит. Си купила секси долна облека, играчки, кожни лисици и маслени купки.

–        Точно знаеше што сака и воопшто не ѝ беше потребна помош при бирањето, – изјавил еден купувач во продавницата кој ја видел низ прозорецот од продавницата.

–        Имаше насмевка од уво до уво и изгледаше како да се брза што поскоро да стигне назад во хотелот, – додава тој.

Можеби овие помагала и не се за Ријана. Најверојатно се за манекенот кој глуми во нејзиното ново видео и за кој се шушка дека е нејзин дечко.

Напиши коментар