ШоуБиз

Ријана пати од суша во спалната соба

Ријана по кој знае кој пат ја шокираше јавноста. Овој пат таа раскажа нешто повеќе за интимниот живот.

Веќе подолг период немам никој во спалната соба, а тоа ме прави несреќна и мене и моите интимни делови од телото.

Таа демантирала дека е во врска со поранешниот боксер, момчето кое се појавува во нејзиниот најнов спот за песната “We found Love”.

Моментално не излегувам со ниту едно момче што е малку забегано, изјавила Ријана.

За таквата состојба таа ја обвини кариерата и начинот на живот кој го има.

Напиши коментар