ШоуБиз

Ријана во екстремно секси издание

Кога сте славен промените се случуваат со притискање на едно копче. Така Ријана го стори тоа за многу кратко време. Додека на концертната турнеја во Рио ја гледавме со долга кадрава кафена коса, денес ја гледаме како блондинка со кратка коса на насловната страна на Вог. А веднаш по сликањето таа на улица излегла со кратка црна коса.

Како и да е, во кое издание да излезе таа изгледа убаво. Погледнете како изгледа Ријана на најновото издание на магазинот Вог.

Напиши коментар