← НАЗАД НА БОЗА

Роналдо праќа голи слики од обожавателки

Роналдо праќа голи слики од обожавателки
1116 Читања

Кристијано Роналдо сосем случајно им ги пратил голите фотографии од една својата обожавателка на своите пријатели, роднини и на девојка си Ирина Шајк. Познатиот фудбалер добил пет експлицитни фотографии од една прекрасна обожавателка од Германија, која му праќала и секси пораки. Роналдо случано им го проследил тој мејл на сите контакти од својот именик. На некои фотографии девојката позира во маичка под која се гледаат сите облини и на која пишува „Прмногу жешка за тебе“. Во мејлот му напишала како сака да биде со него и дека му се восхитува.

Освен девојката, сликите ги добиле и Пикси Лот, Ким Кардашијан и многу други познати личности. Оттогаш Роналдо е затрупан со јавувања и пораки од збунетите добитници на пораката.

–        Сите го бараат и прашуваат што е работата. Сите сакаат да знаат нешто повеќе за девојката од сликата. Мораше да објаснува дека се работи за некоја обожавателка која му праќа слики и дека наместо „delete“ притиснал „forward“. Многу му е непријатно поради сето ова, а особено бидејќи мејлот го доби и Ирина, која засега не го прашала ништо, – изјавил близок извор на Роналдо.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk