ШоуБиз

Само на едно место има надеж за Парис Хилтон…каде?

Нејзината популарност во Америка и целиот свет опаѓа, но во една европска земја сеуште има надеж за Парис Хилтон.

Познатата американска плавуша Парис Хилтон минатиов викенд прошета на пистата за време на модната недела во Киев, Украина. Таму, Парис беш почесен гостин на ревијата на Одри Тан.

Иако во Украина беше вистински хит, нејзината кариера не оди баш во најдобар колосек. Нејзиното последно реално шоу „The World According to Paris“ беше откажано поради слабата гледаност.

Напиши коментар