ШоуБиз

Сандра Булок со совршено тело како никогаш досега!

Прекрасната актерка напорно вежбала по гадниот развод со Џеси Џејмс. Можеме слободно да речеме дека суетата прави чуда.

 

Сандра Булок се појавила на филмска премиера во Њујорк и ги засенила сите присутни. Во едноставна црна облека, без многу накит и шминка, во прв план ја ставила својата совршена фигура.

Откако минатата година се разведе од „лошиот дечко“ Џеси Џејмс, кој ја изневеруваше, Сандра напорно вежбала и ја довела својата фигура до совршенство. Суетата си го направи своето – секоја чест! Освен тоа се шушка и дека Булок е во врска со Кијану Ривс, па можеби и затоа цело време на премиерата се смешкала и изгледала прилично задоволна.

Напиши коментар