ШоуБиз

Се запали црвеното светло! Дали Пипа отиде премногу далеку?

Во саботата вечер Пипа излезе во едно неверојатно секси издание. Откако таа се појави на кралската венчавка стана тема број еден. Овој пат Пипа успеа да го привлече вниманието се еден извонредно секси црвен фустан со длабоко деколте.

Затоа и се огласија многу модни критичари. Тие сметаат дека Пипа ја има поминато границата за пристојноста.

Напиши коментар