← НАЗАД НА БОЗА

Секси како и секогаш! Ирина Шајк ја промовира колекцијата на XTI

Секси како и секогаш! Ирина Шајк ја промовира колекцијата на XTI
1445 Читања

Сексипилната манекенка покажа што знае со новата фото сесија за модниот бренд XTI. Кога ќе ги погледнете фотографиите ќе ви стане јасно зошто најдобриот фудбалер Кристијано Роналдо се реши да рипне во тавче.

Доколку преферирате секси парчиња облека одберете нешто од новата колекција на XTI.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk