← НАЗАД НА БОЗА

Стајлингот на ѕвездите на MTV Video Music Awards! Црно vs шарено:)

Стајлингот на ѕвездите на MTV Video Music Awards! Црно vs шарено:)
1195 Читања

На доделувањето на наградите на MTV видовме огромен број на познати личности кои со месеци се подготвувале за големиот ден. Некои од нив изгледаа навистина убаво, но некои имаа огромни промашувања.

Комбинациите ги имаше во секакви варијанти и секакви бои, од најголеми шаренила па се до црни тоалети. Од циркуз до убаво осмислени креации. Сепак најголемо освежување беше Бијонсе која на црвениот тепих се појави во преубава тоалета во која зрачеше, токму поради блажената состојба во која се наоѓа.

Beyonce

Погледнете како изгледаа ѕвездите на оваа голема музичка манифестација.

Adele

Adele

Beyonce

Britney Spears

Justin Bieber

Katy Perry

Nicki Minaj

Katy Perry

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk