ШоуБиз

Супер згодната Бар Рефаели здиве

Израелскиот модел Бар Рефаели која е поранешна девојка на актерот Леонардо ДиКаприо се појавува на најновиот едиторијал на магазинот VS во кој ја покажува дивата страна. Погледнете ги фотографиите на кои Бар ќе ве остави без здив.

 

Напиши коментар