← НАЗАД НА БОЗА

Свршеничкиот прстен на Хефнер на аукција

Свршеничкиот прстен на Хефнер на аукција
618 Читања

Прстенот што го доби Плејбој зајачицата од Хју Хефнер за нивната свршувачка е проценет дека вреди 30.000 долари. Кристал, која го остави Хефнер кратко пред свадбата планира да го продаде добиениот свршенички прстен.

Овој прстен, кој Кристал (25) го доби во знак на љубов од стариот волк Хефнер (85) тежи 30 илјадарки. Зајачицата ќе го продаде прстенот во ноември на аукција во Њујорк. Инаку, Кристал го остави поранешниот сопственик на Плејбој во јуни, токму пет дена пред венчавката.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk