ШоуБиз

Тешка борба – Анџелина против Кејт Мидлтон!

Лево е прекрасната Анџелина Џоли на премиерата на филмот „The Tree of Life“ во мај, оваа година, која се одржа во Лос Анџелес.

Десно, пак, можете да ја видите војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон како е сликана во четвртокот навечер за време на една вечера по повод еден национален меморијал.

И двете го носат истиот фустан на Џени Пакам, но со неколку месеци разлика. Она што нас не интересира е… на која ѝ стои подобро?

Напиши коментар