ШоуБиз

Уште еден роденден се прослави! Овој пат Ким се пофали со фотографии

Така ти е тоа. Штом старлетата Ким Кардашијан решила не големо да си го прослави роденденот, ќе има и по што да се памети.

Неодамна се омажи, ја следат скандали за порното со поранешниот сопруг и привлекува внимание кај и да се појави. А кога слави роденден, тоа е забава за сите сетила. Целото семејство, како и новиот член, сопругот Крис го прославиле роденденот на Ким во хотелот Космополитен во Лас Вегас.

Ким била претерано расположена, пиела и играла во проѕирниот бел фустан. Нема збор, си знае таа како да го истакне од себе она што најмногу ѝ вреди.

Во река од вотка и шампањ, 31-виот роденден на Ким се славел со раните утрински часови.

Еве дел од сето тоа:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EPQozh3-_io

Напиши коментар