ШоуБиз

Види ја ти неа:))) Се облекла исто како мене!!!

Има ли нешто полошо од тоа да видиш дека некој се облекол исто како тебе? Ова особено се однесува на познатите ѕвезди. Колку разочарувачки е кога ќе поминете со денови, па и месеци припремајќи се за некој јавен настап и кога ќе видите дека имате копија?

Погледнете ја оваа интересна галерија со фотографии од познатите кои застанаа гордо да позираат носејќи исти фустани:

Еве го славниот фустан на Alexander Wang кој го облекоа речиси пола естрада. Од Ријана, Парис Хилтон па до Деми Ловато.

Кристин и Хетер се појавија исто така со идентични фустани.

Жестока е битката помеѓу Ким Кардашијан и Тајра Бенкс… на кого му стои подобро?

И Џеј Ло се повторува со Клои Кардашиан…

Ферги и Кајли Миног. Овој фустан изгледа го препорачуваат на џебните Венери:)

Напиши коментар