ШоуБиз

Виктор Валдез врие од сексaпил… гол со жена си!

Фудбалерите и манекенките од секогаш биле идеален спој. Особено кога е во прашање шпанска крв, е тогаш сексапилот е расфрлен на сите страни.

Фудбалскиот клуб Барселона не само што го има најдобриот играч на светот Лионел Меси, туку во своите редови ги има и некои од најсексапилните играчи меѓу кои и Жерард Пике и Виктор Валдез. Тие можеби не би се нашле на оваа листа, ако покрај нив не стоеа поубавите половини Шакира, односно манекенката Јоланда Кардон.

Во една анкета за најсексапилни парови, првото место го зазедоа Валдез – Јоланда. За да го оправдаат тој епитет, тие снимиле „безобразен“ едиторијал.

Погледнете го:

Напиши коментар