← НАЗАД НА БОЗА

Викториа Сикрет во топлес издание

Викториа Сикрет во топлес издание
1488 Читања

Викториа Сикрет ја претстави својата нова колекција на долна облека, но овој пат акцент се стави на гаќичките. Моделот Џесика Харт ја имаше задачата да ја покаже колекцијата. Таа се сликаше топлес, но во секоја поза успешно го има задскриено голото тело, па целото внимание овој пат ни е насочено на колекцијата:)

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk