ШоуБиз

Време беше да признае…

Ријана (23) ја обожава Велика Британија. Откако се повози со гратското метро, одржа концерт во Лондон и го покажа до максимум своето тело, Ријана си пронајде и нова љубов. Се работи за Дадли О’Шонеси (21) со кој Ријана работеше заедно на спотот за песната „We Found Love“.  По заедничаката соработка, тие почнале и заедно да излегуваат.

Инаку, Дадли е познат боксер, а тоа на Ријана очигледно ѝ се допаѓа. Погледнала неколку негови фотографии и се одлучила тој да биде дел од новиот спот. Тој бил воодушевен што пејачката го одбрала токму него, а можете да замислите колку се радувал на голите сцени што ги снимал со неа. Се чини, на повидок е нова романса, бидејќи папараците ги фатиле како се држат за рака и нежно си шепотат.

 

Напиши коментар