Мода

Zara Trf колекција за овој месец

За сите оние кои не сакаат да изгледаат многу елегантно туку повеќе го преферираат лежерниот стил, Zara TRF е вистинската колекција за вас. Особено парчињата кои овој месец пристигнаа на полиците. Комбинацијата на софистицираното и лежерното се гаранција за добар стил оваа сезона.

Колекцијата за ноември и декември дојде главно во темни нијанси што е всушност типично за студената сезона, а со црната и сивата боја предложени се жолтата и нане зелената боја кои во спој со темни тонови доаѓаат до вистински израз.

Погледнете ја галеријата и да видете што ни нуди Зара!

Напиши коментар