← НАЗАД НА БОЗА

Женствени и елегантни со моделите на Karen Millen

Женствени и елегантни со моделите на Karen Millen
1285 Читања

Бидејќи празниците се добар повод за секоја дама да помисли за парти изглед денеска решивме да го фокусираме вашето внимание на каталогот на британската модна куќа. Брендот е најпознат имено по своите раскошни фустани кои ги создава. Женствените силуети ја потенцираат женската форма и делуваат ултрашикозно за било каков повод и настан.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk