Мода

„Петар Пан“ јака – апсолутен моден хит оваа пролет !!!

Иако делува како да сте излегле од училишните клупи… овој тренд е навистина сладок, заводлив и кул. „ Петар Пан“ јаките, едноставно се моден хит оваа Пролет.

Го претставија огромен број брендови на нивните модни ревии, што тешко е да се набројува… Без разлика дали ја има на Вашето омилено фустанче, кошула или блуза, која веќе сте ја заборавиле, добро сетете се, пронајдете се во харизмата која ја дава и бидете во тек со последните модни случувања…

 

Напиши коментар