← НАЗАД НА БОЗА

„Ports 1061“класично и елегантно

„Ports 1061“класично и елегантно
1364 Читања

Елегантни машки силуети со многу стил. Колекцијата е представена на модната недела во Милано наменета за есен-зима 2012/13. Представува типчно класична колекција и претежно моделите се во сивата гама.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk