Мода

12 Летни фустани кои мора да се имаат ова лето 2012

Погледнете ги овие 12 “ must have”, фустани за лето 2012.

Фустаните се најбараните и најженствените детали во гардеробата, посебно во летниот период.

Одличната колекција на H&M, во летни бои, прекрасни дизајни, кои лесно се комбинираат со балетанки, џинс, јакни, и шешири. Овие неколку примероци, лесно одговараат со високи потпетици, адаптабилни се за свечени прилики, вечерни изгегувања и претставуваат одличен избор за вашиот летен стајлинг….

2 Коментари

Напиши коментар