ШоуБиз

Весел едиторијал на Candice Swanepoel!

Иако речиси секоја недела снима секси едиторијали во долна облека, манекенката Candice Swanepoel  секогаш знае како да ги воодушеви своите обожаватели со провокативни, но истовремено и симпатични фотки.

Candice овој пат снимила едиторијал за мосната куќа на „Victoria’s Secret“, но во малку полежерна верзија, а на прво место решила да ја покаже својата прекрасна насмевка. Како изгледало сето тоа, слободно погледнете во галеријата.

Напиши коментар