ШоуБиз

Адриана Лима и облечена е секси

До сега бевме навикнати да ја гледаме во секси долна облека, која мора да признаам дека на неа секогаш изгледа најубаво. Лима е еден од ангелите на Викториа Сикрет, и покрај колекцијата на долна облека ја претставува и колекцијата на свечени фустани и фармерки.

Овие фотографии таа ги објавила на својот профил на Твитер и објаснила. Ова се фотографиите за вас, нема слики на кои сум во долна облека. Тоа ќе биде вечерва само за мојот маж. Во својата изјава таа напишала и дека црвениот кармин ќе биде нејзин сојузник таа ноќ.

 

Напиши коментар