ШоуБиз

Амбер си ја остави девојката заради Џони Деп!

Холивудскиот актер Џони Деп наводно е во врска со својата колешка од заедничкиот филм, “Rum Diary”.

Амбер Херд, познатата актерка за која е веќе познато дека е бисексуалец, наводно ја оставила својата девојка Тајасу вен Ри заради Џони Деп.

Оваа информација стигнала од луѓе кои присуствувале на сетот на снимањето  на нивниот заеднички филмски проект. Иако Џони и Амбер ја демантирале оваа вест, луѓето и ја кажале оваа информација цврсто стојат на кажаното.

Напиши коментар