ШоуБиз

Ангели од Карибите :)

Адријана Лима и Кендис Свинпул снимиле реклама за новата кампања на модниот бренд „Victoria’s Secret“.

Се работи за нова линија костими за капење, а рекламата е снимена каде на друго место, ако не на Карибите.

–          Колекцијата е инспирирана од духот на реката Амазон и изобилува со животински принтови и јарки бои, – изјавила Адријана Лима.

Погледнете и сами што се случувало за време на снимањето:

Напиши коментар