ШоуБиз

Angelina конечно ќе стане г-ѓа Pitt?!

Изгледа дека конечно дојде моментот кога Jennifer Aniston ќе треба да се прости од својот поранешен сопруг Brad Pitt, бидејќи според американските медиуми тој наскоро ќе се ожени со Jolie.

Американското списание „ОК“ на својата насловна страна објавило слика на која се претставени Pitt и Jolie заедно со наслов дека наскоро ќе се венчаат. Другата шокантна вест што ја открива списанието е дека на есен парот ќе добие близнаци и дека на преслабата Angelina ова не ѝ претставувало никаков проблем.

Поради близнаците кои веќе се на пат, холивудската двојка сака што побрзо да се венча.

Напиши коментар