← НАЗАД НА БОЗА

АSOS костими за капење – женствени, секси, романтични

АSOS костими за капење – женствени, секси, романтични
1263 Читања

Овој бренд, не само што секогаш има прекрасни колекции, туку и нуди палета од различни стилови, цени во склад со Вашите можности и бесплатна достава…

Еден од најпрепознатливите кроеви, кој е хит за ова Лето, е кројот, кој потсетува на ’40те и ’50те, гламурот изразен преку vintage стилот, специфичен за жените со облини…

Не размислувајте, препознајте го Вашиот стил во овој каталог, изразен низ сите трендови за оваа сезона: разни принтови, цветчиња, точки, морнарски детали, кругови…

Ќе бидете забележани и модерни, женствени секси и романтични…

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk