Мода

ASOS – Пролетни фустанчиња за 2012

Од „лабораторијата“ на ASOS Ви ги издвојуваме најубавите парчиња…

Цветчиња, точки, пруги, чипка и тренди бои…се магичната формула со која ќе ве освојат !!!

Ви претставуваме 20 женствени и сексипилни фустанчиња со потпис на ASOS. Тренди фустанчињата украсени со цветни примероци, чипка, пруги, точки и најпопуларни бои ќе бидат хитот на кој ќе паднат и најголемите трендсетерки.

Што е тоа што фустанчињата ги прави неодоливи ??? Погледнете !

Напиши коментар