ШоуБиз

Бакнежи и во јавноста! Тејлор Свифт влезе во фамилијата Кенеди

Иако се шпекулираше за нивната врска веќе два месеци, сега конечно се потврди дека Тејлор Свифт и Конор Кенеди се во врска. Нивни блиски ријатели ја потврдија информацијата дека се вљубени и дека уживаат во времето кое го поминуваат заедно.

Овие фотографии се направени овие денови, а нивната блискост може многу лесно да ја забележиме. Тејлор изгледа преслатко во жолтото летно фустанче, а Конор се одлучил за кежуал варијанта со бела маичка и кремасти кратки панталони.

Два многу важни члена на семејството бабата Етел и тетката Рори во една телевизиска емисија изјавиле дека би биле многу среќни ако Тејлор влезе во оваа фамилија. „Таа едноставно е прексрасна девојка„, изјавила тетката Рори Кенеди.

Напиши коментар