ШоуБиз

Балотели, ми го гледаш ли стомачето?

Италијанскиот модел Рафаело Фико, која е шест месеци бремена, му упати порака на нејзниот бивши дечко познатиот фудбалер Балотели, парадирајќи на модната недела во Милано и покражувајќи го своето стомаче.

Таа и познатиот фудбалер се во војна од како тој побара од неа да направи ДНК тест и таа го обвини за вознемирување со навредливи повици.

 

 

Напиши коментар