ШоуБиз

Бар Рефаели се поигра со сонцето

Супермоделот Бар Рефаели објави нови фотографии на својот профил на Твитер, каде напиша: “Животот е плажа”. На овие фотографии на кои е таа е облечена во костим за капење, доби милиони позитивни коментари: “Преубава е”, “ Таа е повеќе од ангел”…

Израелскиот топ модел стана права интернет сензација за многу кратко време по објавувањето на своите нови фотографии на кои таа се поигрува со сонцето.

Напиши коментар