Мода

Beach Sexy – нова колекција костими за капење од Викторија Сикрет

Иако летото ни изгледа далеку, време е  малку да ве „загрееме“. Познатиот бренд Викторија Сикрет ја претстави најновата колекција на костими за капење едноставно именувана Beach Sexy односно Секси на плажа.

Колекцијата вклучува претежно бикини, односно дводелни костими за капење, во корални и светли бои, кои изгледаат навистина прекрасно на најпознатите „ангели на Викторија“.

Време е почнете да размислувате за костими за капење, а доколку изберете некој од оваа колекција, на плажа ќе изгледате навистина секси:

Напиши коментар