Керозин

Bentley EXP 9 – само за искусните

Bentley реши да ги изненади своите потенцијални купувачи со еден динамичен и поинаков автомобил кој е луксузен, брз, елегантен и раскошен.

Внатрешноста е приказна за себе. Вообичаено овој бренд е познат по напредната технологија и традиционален изглед, луксуз и практичност во едно.

Патниците ќе ги опкружуваат традиционални и рачно изработени елементи укомпонирани со алуминиум и бронза, што оддава впечаток на класичен британски луксуз.

Овој автомобил има панорамски покрив.

 

Напиши коментар