ШоуБиз

Беше Мис на свет, а сега гола како од мајка родена за Плејбој

Повеќето мисици на сцената делуваат срамежливо и смирено, а таква беше и Росана која во 2003 година триумфираше на овој натпревар. Овој пат не изненади со враќањето во шоубизнисот, но нема да ја видите во бикини или свечена тоалета туку ќе ја видите потполно гола.

Росана Дејвисон има 28 години, потекнува од Ирска, а својата титула Мис на светот ја доби во 2003 година.

Таа се врати на големата врата со голотија и ја краси насловната страна на германското издание на Плејбој.

Напиши коментар